Dwa mecze kontrolne za nami

Za nami już dwa sparingi, naszymi przeciwnikami byli przedstawiciele tarnowskiej ligi okręgowej, tj. Dunajec Zbylitowska Góra oraz LUKS Skrzyszów.

8. lutego br. na boisku treningowym w Zbylitowskiej Górze przyszło nam się zmierzyć z drużyną prowadzoną przez trenera Filipa Króla. Niestety warunki jak i frekwencja nie sprzyjała ani jednej ani drugiej drużynie. Zwycięsko z tej potyczki wyszli gospodarze wygrywając 5:3. Warto wspomnieć jednak o niestrzelonym rzucie karnym przez Macieja Bryga, który także odpłacił się strzeloną bramką.

Drugim meczem kontrolnym w tym okresie przygotowawczym było spotkanie 15. lutego br., które odbyło się na głównym boisku w Krzyżu z LUKS'em Skrzyszów. Choć warunki atmosferyczne były już dużo lepsze, tak frekwencja znów nie dopisała z różnych przyczyn, więc przyszło nam rozegrać 90 minut "gołą" jedenastką. Pierwsze kilkanaście minut w naszym wykonaniu było rozgrywane metodą prób i błędów, a to za sprawą eksperymentalnego ustawienia, które nie przyniosło pożądanych skutków, wynikiem tego były szybko stracone dwie bramki. Mimo złego początku spotkania zdołaliśmy zdobyć jeszcze trzy bramki kończąc spotkanie wynikiem 3:2 i zwyciężyć pierwszy raz w przygotowaniach do rundy wiosennej. Bramki dla Ładnej strzelili: Marcin Sysło oraz Arkadiusz Szczerba (x2).

Kolejnym sparingiem będzie spotkanie w Krzyżu z tamtejszą Iskrą. Przypomnijmy, że Iskra jest naszym ligowym rywalem i w rundzie jesiennej mieliśmy już okazję się z nimi zmierzyć na własnym stadionie pokonując ich aż 6:0. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę, tj. 22. lutego br. o godz. 11:00!