Gromnik - Ładna (zapowiedź)

Przed zawodnikami z Ładnej kolejne spotkanie ligowe. Tym razem zawodnicy naszego klubu udadzą się w podróż do Gromnika by tam o ligowe punkty rywalizować z miejscowa drużyną. Zespół GKS-u w obecnym sezonie zgromadził na swoim koncie 13 oczek, które pozwalaja być im sklasyfikowanym na szóstym miejscu w ligowej tabeli. Na punkty zdobyte przez graczy z Gromnika złożyło się 4 zwycięstwa, remis oraz 2 porażki. Te dwie przegrane, piłkarze GKS-u, odnotowali w ostatnich dwóch kolejkach, ulegając kolejno Olimpii Wojnicz 1:3 i Metalowi Tarnów 1:4.

W całej swej historii zespoły z Ładnej i Gromnika rywalizowały ze sobą, w meczach o stawkę, 10 razy. Bilans tych spotkań, wyraźniej lepszy mają zawodnicy GKS-u, którzy aż ośmiokrotnie pokonywali nasz zespół. Ładna stać było tylko na jedna wygraną, a jedne zawody zakończyły się podziałem punktów. W minionym sezonie dwukrotnie lepsi okazali się gracze Gromnika, którzy w meczu na swoim terenie wygrali 5:3, a na boisku Ładnej 3:2.

Początek sobotnich zawodów zaplanowany jest na godz. 16.00. Zapraszamy kibiców na stadion Gromnika.