Ładna - Tuchovia Tuchów (zapowiedź)

Przed zawodnikami Ładnej kolejne spotkanie ligowe. Już w sobotę podopieczni Marcina Gąsiora będą podejmować na własnym terenie ekipę Tuchovi Tuchów. Nasz najbliższy przeciwnik w obecnym sezonie zgromadził na swoim koncie 8 oczek i jest sklasyfikowany na 12 miejscu w ligowej tabeli. Na punkty zdobyte przez graczy z Tuchowa złożyło się dwie wygrane, dwa remisy oraz pięć porażek. W ostatniej kolejce Tuchovia uległa liderującemu Metalowi Tarnów 1:4

W całej historii obu klubów piłkarze z Ładnej i z Tuchowa rywalizowali ze sobą w meczach o stawkę 3 razy. W sezonie 2015/16, w spotkaniu pucharowym, zespół Tuchovii łatwo poradził sobie z naszymi zawodnikami wygrywając zawody 6:0. W minionym sezonie starcia obu ekip były wyrównane. W Tuchowie po wymianie ciosów ponownie lepsi okazali się tychowianie pokonując nas 4:3. Na wiosnę górą byli już nasi zawodnicy i przed własna publicznością zwyciężyliśmy 2:1.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Ładną i Tuchovią zaplanowane jest na godz. 14.00. Zapraszamy kibiców na trybuny stadionu w Ładnej.