Liga halowa Orlików rozpoczęta

W dniu dzisiejszym na hali sportowej MOSIR w Tuchowie miała miejsce inauguracja ligi halowej Orlików - zima 2015. Debiut w tych rozgrywkach zanotowali także młodzi zawodnicy LKS Ładnej pod okiem Bartłomieja Sysło. Naszym Orlikom przyszło się zmierzyć w grupie z takimi drużynami jak: MKS Tarnovia Tarnów, MOSIR Tuchów, LUKS Skrzyszów, a także LKS Olszyny (finalnie nie dojechały na rozgrywki). Młodzi adepci futbolu z Ładnej dzisiejszą rywalizację zakończyły na drugim miejscu z dorobkiem 7 pkt. Wszystkie bramki dla Ładnej zdobył Dominik Barnaś. Najlepszą drużyną w tym zestawieniu okazała się drużyna Tarnovii prowadzona przez trenera Krzysztofa Świerzba, uzyskując komplet punktów.

Wyniki:
LKS Ładna 1:4 MKS Tarnovia Tarnów

MOSIR Tuchów 3:2 LUKS Skrzyszów
LKS Ładna w.3:0 LKS Olszyny
MKS Tarnovia Tarnów 1:0 MOSIR Tuchów
LUKS Skrzyszów w.3:0 LKS Olszyny
LKS Ładna 1:0 MOSIR Tuchów
MKS Tarnovia Tarnów w.3:0 LKS Olszynka
LKS Ładna 1:1 LUKS Skrzyszów
MOSIR Tuchów w.3:0 LKS Olszyny
MKS Tarnovia Tarnów 3:0 LUKS Skrzyszów

Tabela:
1. MKS Tarnovia Tarnów - 12 pkt - Bramki: 11:1
2. LKS Ładna                -   7 pkt - Bramki: 6:5
3. MOSIR Tuchów          -   6 pkt - Bramki: 6:4
4. LUKS Skrzyszów       -   4 pkt - Bramki: 6:7
5. LKS Olszyny             -   0 pkt - Bramki: 0:12

Drużyna Orlików z Ładnej wystąpiła w składzie: Jakub Pitak, Jakub Stelmach, Mateusz Urbaś, Maciej Paprocki, Przemysław Marta, Wiktor Wolski, Dominik Barnaś, Maciej Mytnik oraz Emilia Dobosz.

Kolejne rundy zostaną rozegrane w miesiącu lutym i marcu 2015r.