Pokonać w końcu Śmigno

W najbliższą sobotę zawodnicy naszego klubu w ramach 6 serii gier w tarnowskiej okręgówce podejmować będą na własnym terenie ekipę Śmigna. Naszemu najbliższemu przeciwnikowi w obecnym sezonie nie wiedzie się w ligowej rywalizacji. Piłkarze z Gminy Lisia Góra w pięciu rozegranych dotychczas meczach zdołali ugrać zaledwie 1 punkt. To oczko wywalczone zostało w pierwszej kolejce na stadionie w Śmignie gdzie miejscowy zespół zremisował ze Skrzyszowem 2:2. Następne spotkania to dla graczy KS-u porażki z Zorzą 1:0, Gromnikiem 4:1, Dunajcem 1:0 oraz z Dąbrovią 2:1. W minioną środę ekipa Śmigna się przełamała i odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując w meczu pucharowym drużynę LUKS Skrzyszów 5:1.

W całej historii obu klubów, zawodnicy Ładnej i Śmigna, rywalizowali ze sobą sześciokrotnie. Wszystkie te spotkania zakończyły się wygranymi graczy z Gminy Lisia Góra. Patrząc na złe statystyki naszych graczy z piłkarzami Śmigna mamy okazję w końcu przełamać złą passe i pokonać graczy KS-u. Sobotnie zawody zaplanowane są na godz. 15.30. Zapraszamy na trybuny stadionu w Ładnej.