Wyjazd do Dąbrowy Tarnowskiej

Już dzisiaj o godz. 17.00 zawodnicy naszego klubu rozegrają kolejny pojedynek. Tym razem podopieczni Marcina Gąsiora udadzą się do Dąbrowy Tarnowskiej, by tam zmierzyć się z miejscową drużyna. Nasz najbliższy przeciwnik w ubiegłym sezonie został sklasyfikowany na 4 miejscu w ligowej tabeli. Wówczas gracze prowadzeni przez Piotra Brożka ugrali 58 punktów. W obecnym sezonie Dąbrovia, po czterech seriach gier, ma na swoim koncie 6 oczek. Zawodnicy z Dąbrowy Tarnowskiej udanie rozpoczęli tegoroczne zmagania odnosząc zwycięstwo z Polanem Żabno 5:1 oraz z Pogórzem Pleśna 3:1. Następnie przyszły dwie przegrane z Olimpią Wojnicz 2:3 oraz z Metalem Tarnów 1:5.

Z drużyną z Dąbrowy Tarnowskiej, nasi zawodnicy rywalizowali dwukrotnie. Oba te pojedynki zakończyły się porażkami Ładnej. W pierwszej rundzie minionego sezonu przegraliśmy na wyjeździe 0:4, a wiosną w meczu domowym 2:6. Zapraszamy na trybuny stadionu w Dąbrowie Tarnowskiej. Startujemy o 17.00