Grały Młodziki i Żaki

Nasza najmłodsza drużyna po raz pierwszy wzięła udział w rozgrywkach Ligi Małych Orłów. Rozegraliśmy 3 mecze z drużynami z Białej, Szerzyn oraz Pogórskiej Woli. Żaki zebrały pierwsze doświadczenia grania w turniejach i mamy nadzieję, że zaprocentują w przyszłości. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Patryk Jasiak zdobywając 4 bramki. Graliśmy w składzie: Jan Handzel, Agata Janowski, Maciej Janowski, Patryk Jasiak oraz Kacper Jasiak.

Młodziki rozegrały kolejne spotkanie IV ligi, spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Wierzchosławic, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Rafał Skalny. Do końca rundy jesiennej pozostały 3 mecze, najbliższy mecz zagramy na boisku Westovi Tarnów w najbliższą niedzielę o 14.30. Graliśmy w składzie: Ksawery Prokop – Szymon Chrzanowski, Kamil Uriasz, Szymon Pietrasz- Dawid Urjasz, Bartosz Prokop, Eryk Dyngosz, Przemysław Chrzanowski- Rafał Skalny i na zmiany Marcin Skalny.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i wszystkich chętny z roczników 2007-2010 (młodzik) i 2011-2014 (żak), którzy chcieliby dołączyć do nas, zapraszamy na bezpłatne treningi we wtorki i czwartki o 16.30 na boisko LKS Ładna.