W końcu to mamy !

LKS Ładna – Dunajec Zbylitowska Góra 1:0 (1:0)

br. Szczerba 44

żk. Jan.Sysło – Tadel, Zacharek

ŁADNA: Sołtyk, Stelmach, Rolnicki, Poproch, Jan.Sysło, Jac.Sysło(46 Szot), Lipiński, Chęciek, Szczerba, Król(46 Kużdżał), Jasiak (88 Kwarciński)

DUNAJEC: Jewuła, Goliński(60 Rybski), Sędłek, Kazik, A.Ptak, Zacharek(72 Krakowski), Bałut, W.Maciosek, Tadel, Wstępnik(80 M.Ptak), P.Maciosek

Sześć kolejek - tyle czekali gracze Ładnej na pierwsze punkty w sezonie 2019/20. Zawodnicy prowadzeni przez Marcina Gąsiora, pokonali na własnym stadionie zespół Dunajca Zbylitowska Góra 1:0. Gola dającego komplet punktów strzelił tuż przed przerwą Arkadiusz Szczerba.

Nasz zespół może nie zagrał porywającej piłki, ale najważniejszy był wynik. Zespół z Zbylitowskiej Góry głównie zagrażał nam strzałami z dystansy, jednak ich uderzenia były niecelne, blokowane, bądź na linii bramkowej dobrze spisywał się Mateusz Sołtyk. W końcu zagraliśmy bez jakiś poważniejszych błędów w defensywie i to przyniosło efekt w postaci czystego konta. Znaliśmy mocne strony przeciwników i skutecznie rozbijaliśmy ataki gości. W głowach zawodników z Ładnej była myśl, że jeżeli nie stracimy gola to spotkanie zakończy się naszą wygraną, gdyż z przodu na pewno coś ukujemy.

Wygrana z Dunajcem Zbylitowska Góra pozwoliła nam złapać oddech i już myślimy o następnym ligowym meczu.