Ładna - Dunajec Zbylitowska Góra (zapowiedź)

Już dzisiaj zawodnicy naszego klubu wybiegną na murawę by w końcu dopisać do swojego dorobku jakieś punkty. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Dunajca Zbylitowska Góra. Nasz rywal w obecnym sezonie ma na swoim koncie 5 oczek. Na punkty zdobyte przez zespół z Gminy Tarnów złożyła się jedna wygrana, dwa remisy oraz dwie porażki. Gracze ze Zbylitowskiej Góry w ostatnich dwóch kolejkach przegrali z Olimpia Wojnicz 1:3 oraz z Metalem Tarnów 1:5.

W historii obydwu klubów, obie ekipy rywalizowały ze sobą w meczach o punkty sześciokrotnie. Bilans tych spotkań zdecydowanie lepszy mają gracze Dunajca, którzy pięciokrotnie wygrywali z Ładną. Nasza drużyna wygrała tylko raz i było to w sezonie 2006/07. Wówczas, w rozgrywkach B-klasy, pokonaliśmy niedzielnych gości zawodów 2:1.

Poczatek dzisiejszego starcia zaplanowany jest na godz. 16.30. Zapraszamy na trybuny stadionu w Ładnej.