Młodzież wkracza do gry

W nadchodzącym tygodniu młodzi zawodnicy z Ładnej rozpoczną zmagania z rówieśnikami. Na sam początek, w poniedziałek, do rozgrywek III ligi młodzików przystąpią zawodnicy z roczników 2006 i 2007. Gracze prowadzeni przez Mateusza Sołtyka zainaugurują sezon w Tarnowie na boisku przy ul. Warsztatowej gdzie o godz. 17.00 rywalizować będą z zespołem Metalu.

W czwartek natomiast swój pierwszy turniej rozegrają Orliki(rocznik 2008 i młodsi) naszego klubu. Młodzież z Ładnej będzie rywalizować w Lidze Małych Orłów, a pierwszym boiskiem na którym będą mogli zaprezentować swoje umiejętności będzie Orlik w Pogórskiej Woli. Oprócz naszych zawodników oraz graczy gospodarzy w zmaganiach wezmą jeszcze drużyny ze Skrzyszowa oraz z Nowej Jastrząbki.

Mecze Orlików (zbiórka godz. 16.50):

Ładna – Nowa Jastrząbka godz. 17.20

Ładna – LUKS Skrzyszów godz. 17.45

Ładna – Pogoria Pogórska Wola godz. 18.50

Wszystkich młodych chłopców, którzy chcieli by spróbować swoich sił zapraszamy na treningi, które odbywają się we wtorki i piątki o godz. 17.00 na stadionie sportowym w Ładnej.