Sprawić niespodziankę w Żabnie

W najbliższą sobotę zawodnicy Ładnej, w ramach siódmej kolejki tarnowskiej Okręgówki, udadzą się podróż do Żabna by tam walczyć o ligowe punkty z tamtejszym Polanem. Nasz najbliższy przeciwnik to czwarto ligowy spadkowicz, który w obecnym sezonie gra w kratkę. W obecnych rozgrywkach Polan z dorobkiem 8 oczek plasuje się na 9 miejscu w tabeli. Na punkty zdobyte przez graczy z Żabna składają się 2 wygrane, 2 remisy i dwie porażki. W tegorocznych ligowych zmaganiach gra Polanu oparta jest na swoich chłopakach. W składzie naszego przeciwnika jak do tej pory nie ma wyróżniającego się zawodnika, który swoją grą prezentował by zdecydowanie wyższy poziom. W ostatniej kolejce piłkarze z Żabna ulegli w derbowym pojedynku ekipie Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska 3:0. Wynik ustalony został jeszcze przed przerwą mimo iż zawodnicy Polanu kończyli mecz w dziewięciu.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Ładną i Polanem będzie historyczne gdyż obie ekipy jeszcze nigdy ze sobą nie rywalizowały. Mimo iż teoretycznym faworytem najbliższego meczu jest zespół Żabna, to nasi zawodnicy nie ukrywają chęci przywiezienia z wyjazdu punktów. Po cichu liczymy na komplet oczek ale o wszystkim zdecyduje zielona murawa. Początek sobotniego starcia zaplanowany jest na godz. 16.30. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu na trybuny stadionu w Żabnie.